Czterech najemców dołączy do grona Poleczki Business Park

Mini poleczki

Savills reprezentował wynajem ponad 1.600 m2 w Poleczki Business Park, realizowanym przez UBM i CA Immo. Nowoczesny kompleksbiurowy zlokalizowany jest przy ul. Poleczki 31 w Warszawie.

ADT Group Sp. z o. o. jest firmą zajmującą się sprzedażą oraz wdrażaniem usług i rozwiązań z szeroko pojętego obszaru IT. Zajmie 310 m2powierzchni biurowej w marcu 2015 roku.

Candela Sp. z o. o. jest wyłącznym przedstawicielem handlowym i serwisowym systemów medycznych. Zajmuje się sprzedażą, a także koordynacją serwisu aparatury do radioterapii onkologicznej, systemów radio ineurochirurgii na terenie całej Polski. Spółka podpisała umowę najmu na 614 m2, które zajmie już w lutym 2015 roku.

Spółka związana z branżą sportową – Funky Sport s.c. wprowadzi się do nowego biura w maju 2015 roku i zajmie 251 m2powierzchni parku biurowego.

Marel Sp. z o. o. jest światowym dystrybutorem zaawansowanych urządzeń, systemów i usług do przetwórstwa drobiu, ryb orazmięsa. Firma dołączy do grona najemców Poleczki Business Park w marcu 2015 roku. Wynajęła 360 m2 powierzchni biurowej oraz 79 m2powierzchni magazynowej.

Poleczki Business Park to doskonała lokalizacja (zbieg ulic Poleczki i Osmańskiej): 500 m od obwodnic S79 i S2, 5 minut od Lotniska Chopina. Bezpośrednio przy obiekcie znajduje się przystanek autobusowy czterech linii. Kompleks oferuje szeroki wachlarz usług: hotel, poczta, restauracja, przedszkole czy Veturilo. Poleczki Business Park zrealizowany został zgodnie z ideą budownictwa zrównoważonego (projektowanie, budowanie i użytkowanie z myślą o dniu jutrzejszym). Druga faza kompleksu wyróżniona jest złotym certyfikatem LEED w kategorii CS (Core and Shell) – przyznawany nowo wybudowanym budynkom na wysokim poziomie. 

Załączniki

    Brak załączników

Słowa